Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/5/2023

Αρχιτέκτονας ή Πολιτικός Μηχανικός / Τμήμα Μελετών Εφαρμογής

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Η Delta Engineering, πιστοποιημένο περιβάλλον εργασίας ως Great Place to Work®, στα πλαίσια της ανάπτυξης και συνεχούς εξέλιξής της αναζητά συνεργάτες για μόνιμη συνεργασία και πλήρη απασχόληση, στην έδρα της, στη Θεσσαλονίκη.

Περιγραφή Θέσης:
Μηχανικοί για τη στελέχωση του τμήματος μελετών εφαρμογής της εταιρείας

Καθήκοντα:
Εκπόνηση μελετών εφαρμογής και σύνταξη τευχών δημοπράτησης.

Απαραίτητα Προσόντα

• Διπλωματούχος/Πτυχιούχος Αρχιτέκτονας ή Πολιτικός Μηχανικός
• Εμπειρία στην σύνταξη μελετών εφαρμογής, κατασκευαστικών σχεδίων και λεπτομερειών.
• Εμπειρία στην σύνταξη τευχών δημοπράτησης, προμετρήσεων.
• Άριστη γνώση Autocad, MS Office

Επιθυμητά προσόντα τα οποία θα συνεκτιμηθούν αλλά όχι απαραίτητα είναι η κατασκευαστική εμπειρία, η εμπειρία σε κοστολογήσεις τεχνικών έργων, γνώση πολεοδομικής νομοθεσίας και προγραμμάτων ΒΙΜ.

Δεξιότητες:
• Ικανότητα οργάνωσης, μεθοδικότητα, αναλυτική σκέψη και ομαδικό πνεύμα συνεργασίας
• Προσαρμοστικότητα, ευελιξία
• Εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών και καλές επικοινωνιακές ικανότητες
• Ικανότητα λειτουργίας υπό χρονική πίεση

Παροχές

• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
• Προοπτικές εξέλιξης
• Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη
• Διαρκής εκπαίδευση