Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/6/2018

Γραμματειακή Υποστήριξη Τεχνικού Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΗΒΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία σε τμήμα υποστήριξης;
Μπορείς να οργανώνεις το φόρτο εργασίας αποτελεσματικά;

Τώρα έχεις την ευκαιρία να απασχοληθείς σε μία δυναμική εταιρεία!

H ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, Ελληνικής Κατασκευαστικής εταιρείας που εδρεύει στη Θήβα, αναζητά έμπειρο στέλεχος γραμματειακής υποστήριξης για το τεχνικό γραφείο.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας
• Παραγγελιοληψίες και καταχώρηση τους στο ERP
• Παρακολούθηση παραγγελιών και χρονοδιαγραμμάτων
• Επαφή με πελάτες και ενημέρωση status παραγγελιών
• Συντονισμός και εκτέλεση αιτημάτων πελατών
• Διαχείριση πελατολογίου
• Παραγγελίες σε προμηθευτές / έλεγχος προμηθευτών / αξιολόγηση (ISO)
• Έλεγχος αποθήκης (αποθεμάτων) και συντονισμό αποθήκης.
• Γνώση των ευθυνών και καθηκόντων για την εύρυθμη λειτουργία Τεχνικού Γραφείου.
• Διαχείριση και εκτέλεση διαδικασιών ποιοτικής διασφάλισης (ISO)

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΤΕΙ ή Τεχνολόγου
• Επιθυμητή εμπειρία σε ανάλογη θέση (1-3 έτη)
• Απαραίτητη γνώση Η/Υ office: word, excel, power point
• Απαραίτητη γνώση ERP
• Πολύ καλή γνώση και εμπειρία σε σύστημα διαχείρισης ποιότητας (ISO9001 & 14001)
• Αγγλικά σε επίπεδο Lower ή Advanced
• Πνεύμα συνεργασίας - ομαδικότητας

Παροχές

• Ανταγωνιστικός σταθερός μηνιαίος μισθός