Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
29/04/2024

Αποθηκάριος

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία KORES - Ι. ΝΙΚΗΦΟΡΙΔΟΥ ΚΑΙ ΣΙΑ ΟΕ (εισαγωγές - εξαγωγές, χονδρική πώληση υλικών βουλκανιζατέρ), αναζητά Αποθηκάριο για την περιοχή του Ευόσμου Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα:

  • Παραλαβή, προετοιμασία και παράδοση παραγγελιών
  • Έλεγχος και οργάνωση αποθήκης
  • Εκδόσεις τιμολογίων και έλεγχος αποθεμάτων

Ωράριο εργασίας: Δευτέρα με Παρασκευή, 6ωρο ή 8ωρο, πρωινές ώρες.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Δίπλωμα οδήγησης Β΄ κατηγορίας
  • Βασικές γνώσεις χρήσης Η/Υ (Word - Excel)

Θα εκτιμηθούν:

  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Γνώσεις λογισμικού Soft1

Παροχές

  • Άρτια εκπαίδευση για τη σωστή διαχείριση αποθήκης και εμπορεύματος
  • Εκπαίδευση στη χρήση προγράμματος εμπορικής διαχείρισης Soft1
  • Ένσημα, άδειες και υπερωρίες
  • Ό,τι προβλέπει ο νόμος

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.