Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
17/04/2024

Εργάτης Παραγωγής

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΓΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΑΣ | ΚΙΛΚΙΣ

Η Εταιρία Real Tobacco S. A είναι μια διεθνής εταιρεία παραγωγής τσιγάρων στην περιοχή του Αγίου Παντελεήμονα Κιλκίς. Η δέσμευσή μας είναι να είμαστε ένας άρτιος εργοδότης, να είμαστε περιβαλλοντικά και κοινωνικά υπεύθυνοι και να κατασκευάζουμε τα προϊόντα μας με τα υψηλότερα πρότυπα ποιότητας.

Η εταιρία αναζητά υποψηφίους για την κάλυψη της παρακάτω θέσεως: Εργάτες παραγωγής (Άγιος Παντελεήμονας – Κιλκίς)

Αρμοδιότητες

  • Χειρισμός μηχανής παραγωγής με έμφαση στην ασφάλεια και την ποιότητα
  • Σωστή εφαρμογή των οδηγιών παραγωγής
  • Τροφοδοσία των μηχανών με υλικά
  • Συνεργασία με Προϊστάμενο και μηχανικούς βάρδιας
  • Τήρηση των κανόνων ασφαλείας και υγιεινής του χώρου εργασίας
  • Καθαριότητα και ευταξία του χώρου ευθύνης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απολυτήριο γενικού ή τεχνικού λυκείου
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον θα εκτιμηθεί
  • Ευγένεια, καλή επικοινωνία, συνεργασία
  • Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, εργατικότητα
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες

Παροχές

  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και ανέλιξης σε ένα άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Εταιρικό λεωφορείο για μεταφορά από Θεσσαλονίκη
  • Ιδιωτική ασφάλιση υγείας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.