Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/10/2019

Υπάλληλος γραφείου - Γραμματεία (Τμήμα παραγγελιοληψίας/τιμολόγησης)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΒΙ.ΠΕ ΣΊΝΔΟΥ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Ζητείται υπάλληλος γραφείου για γραμματειακή υποστήριξη, παραγγελιοληψία και τιμολόγηση σε εργοστάσιο παραγωγής πλαστικής συσκευασίας στη ΒΙ.ΠΕ Σίνδου.

Αρμοδιότητες:

  • Οργάνωση γραφείου και διεκπεραίωση διαδικασιών
  • Έκδοση-καταχώρηση παραστατικών
  • Χρήση εμπορικού/οικονομικού προγράμματος PYLON (Epsilon) ή παρόμοιου
  • Τηλεφωνική υποστήριξη
  • Επικοινωνία με πελάτες
  • Σύνταξη προσφορών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Η/Υ και MS-Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Γνώση χειρισμού εμπορικού/οικονομικού προγράμματος PYLON (Epsilon) ή παρόμοιου
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Παροχές

  • Πενθήμερη εργασία
  • Σταθερές αποδοχές