Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/4/2024

Πωλητής Β2Β

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΜΑΓΟΥΛΑ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Αναζητούμε πωλητή B2B με δυναμικό και επικοινωνιακό χαρακτήρα για ανάπτυξη του δικτύου κατασκευαστικών και αρχιτεκτωνικών εταιριών , στον κλάδο των ειδων κιγκαλερίας .

Καθήκοντα:

Πώληση,προώθηση και ενημέρωση των προϊόντων της εταιρείας με σκοπό την επίτευξη των στόχων πωλήσεων.

Διατήρηση και ανάπτυξη της καλής συνεργασίας και ποιοτικής εξυπηρέτησης των πελατών.

Παροχή εξαιρετικής εξυπηρέτησης πελατών και υποστήριξης για τη βέλτιστη και ομαλή συνεργασία

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτoς ΑΕΙ/ΤΕΙ.
  • Εμπειρία στις πωλήσεις στο χώρο θα θεωρηθεί έξτρα προσόν
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Άριστη γνώση Η/Υ (Windows, Microsoft Office) & σχεδιαστικών προγραμμάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Δυνατότητα ταξιδίων εντος Ελλάδας.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.