Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

18/06/2019

Γραμματέας Πωλήσεων & Διεύθυνσης

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Όμιλος εταιρειών με έδρα στην Θεσσαλονίκη αναζητά Γραμματέα Πωλήσεων & Διεύθυνσης.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα :

  • Υποστήριξη ομάδας πωλήσεων με επικοινωνία των πελατών
  • Back Office λειτουργία του εμπορικού τμήματος με παρακολούθηση δεικτών απόδοσης και επισκέψεων πελατών
  • Καταχώρηση και έκδοση παραστατικών μέσω του εμπορικού προγράμματος (ERP)
  • Υποστήριξη λογιστικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΤΕΙ - ΙΕΚ με κατεύθυνση Οργάνωση Επιχείρησης, Γραμματειακή Υποστήριξη, Επικοινωνία
  • Τουλάχιστον διετή προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Ηλικία έως 30 ετών
  • Προσεγμένη, Επαγγελματική εμφάνιση
  • Πολύ καλή αντίληψη και γνώση σύγχρονων τεχνολογιών και εμπορικού λογισμικού
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
  • Ευγενική - Με διάθεση άριστης εξυπηρέτησης πελατών
  • Οργανωτική με άνεση στην επικοινωνία

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Μόνιμη 8ωρη πρωινή απασχόληση
  • Ιατροφαρμακευτικό πρόγραμμα κάλυψης
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας