Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

7/3/2024

Back office Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΖΩΓΡΑΦΟΥ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Τεχνική Εταιρεία Τηλεπικοινωνιών και Δικτύων αναζητά υπάλληλο γραφείου πλήρους απασχόλησης, για τη στελέχωση τμήματος, με αρμοδιότητες την οργάνωση εργασιών γραφείου και συνεργείων, την επικοινωνία με την συνεργαζόμενη εταιρεία και συνεργεία.

Περιγραφή Θέσης:
  • Οργάνωση έργων ροής και rollouts
  • Οργάνωση προγραμμάτων των συνεργείων
  • Ενσωμάτωση των εργασιών στο καθημερινό πρόγραμμα των συνεργείων
  • Επικοινωνία με την συνεργαζόμενη εταιρεία και τους τεχνικούς πεδίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστη γνώση Microsoft Office (Word, Excel)
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών επιπέδου Lower
  • Ικανότητα επικοινωνίας με πελάτες, συνεργεία και τεχνίτες
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Αντίληψη
  • Απόδοση υπό πίεση
  • Ομαδικότητα

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ιδιωτική Ασφάλιση