Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

27/03/2024

Βοηθός Λογιστή

Λογιστήριο - Οικονομική Διεύθυνση

Πόλη ΑΛΙΜΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η AirCanteen Α.Ε., εταιρία εστίασης που εκμεταλλεύεται καταστήματα υγειονομικού ενδιαφέροντος εντός αεροδρομίων και άλλων κλειστών αγορών, αναζητά

Βοηθό Λογιστή

Κύριες αρμοδιότητες

  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών/ δαπανών
  • Συμφωνία υπολοίπων πελατών/ προμηθευτών
  • Συμφωνία τραπεζών
  • Καταχώρηση εξοδολογίων

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα

  • Απόφοιτος ΑΕΙ/ ΤΕΙ Οικονομικών ή Λογιστικής
  • Τουλάχιστον 5 έτη αντίστοιχης επαγγελματικής εμπειρίας σε λογιστήριο εμπορικής ή βιομηχανικής επιχείρησης
  • Καλή γνώση office για την ανάλυση και επεξεργασία δεδομένων
  • Επιθυμητή γνώση ERP Entersoft
  • Οργάνωση, ομαδικότητα, ικανότητα τήρησης προθεσμιών, προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο, σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον
  • Εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης βάσει επίδοσης και προσόντων