Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2024

Γραμματειακή υποστήριξη

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρία κατασκευής και εμπορίας ιατρικού εξοπλισμού, με έδρα το Περιστέρι Αττικής, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης της , ζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της Υπάλληλο γραμματειακής υποστήριξης

Καθήκοντα

  • Σύνταξη προσφορών για δημόσιους διαγωνισμούς
  • Υποδοχή πελατών
  • Τηλεφωνικό κέντρο
  • Διαχείριση προσφορών/ παραγγελιών
  • Τιμολόγηση εμπορευμάτων
  • Υποστήριξη τμήματος παραγωγής (εισαγωγή πρώτων υλών στο εμπορικό πρόγραμμα)
  • Διαχείριση ISO
  • Αλληλογραφία εξωτερικού

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε δημόσιους διαγωνισμούς απαραίτητη
  • Καλή γνώση εμπορικού προγράμματος
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (MS Office)
  • Άριστη γνώση αγγλικών
  • Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας με οργανωτικές, επικοινωνιακές δεξιότητες και συνέπεια
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για άνδρες υποψηφίους)
  • Η εμπειρία θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης
  • Πενθήμερη εργασία
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση