Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
15/04/2024

Τοπογράφος Μηχανικός ΑΕΙ-ΤΕΙ

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Εμπορική εταιρία τοπογραφικού εξοπλισμού με έδρα τη Θεσσαλονίκη, αναζητά Τοπογράφο Μηχανικό ΑΕΙ/ΤΕΙ για τη στελέχωση του τμήματος του.

Ο υποψήφιος θα πρέπει να είναι άνετος στη χρήση τοπογραφικού εξοπλισμού συμπεριλαμβανομένων δεκτών GNSS, γεωδαιτικών σταθμών, drone, κτλ.Παράλληλα θα πρέπει να είναι δεκτικός στην εκμάθηση νέων προϊόντων τεχνολογίας, και να μπορεί να συνεργάζεται με την υπόλοιπη ομάδα.

Καθήκοντα:

  • Επίδειξη εξοπλισμού
  • Ενημέρωση πελατών - εκπαίδευση στη χρήση εξοπλισμού και λογισμικών
  • Διαχείριση πελατολογίου
  • After sales support

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Εμπειρία σε εργασία πεδίου ή σε ανάλογη θέση εμπορικού τμήματος
  • Οργανωτικότητα
  • Άνεση στην οργάνωση και πραγματοποίηση ταξιδιών
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης

Ο ιδανικός υποψήφιος πρέπει:

  • να είναι δυναμικός και να αναλαμβάνει πρωτοβουλίες
  • να είναι κοινωνικός
  • να μπορεί να εργάζεται ανεξάρτητα από την υπόλοιπη ομάδα αλλά και ως μέρος αυτής

Παροχές

  • Ικανοποιητικός ισθός – Ασφάλεια
  • Bonus αποδοτικότητας
  • Ευχάριστο περιβάλλον
  • Μεγάλες προοπτικές εξέλιξης
Αν επιθυμείς μια νέα καριέρα, τότε στείλε το βιογραφικό σου άμεσα.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.