Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

08/06/2017

Υπάλληλος Γραφείου (Σχηματάρι) (κωδ. θέσης: 722/ 72886)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΧΑΛΚΙΔΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2008, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ένα (1) άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης:

Σύμβαση Ορισμένου Χρόνου

Περιγραφή Θέσης

Ο/Η κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος/η για την καταχώρηση των εισαγωγών και εξαγωγών της αποθήκης στο ηλεκτρονικό σύστημα της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ Υποψηφίου

·      Απόφοιτος/η Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ

·      Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση επιθυμητή

Συνέπεια και προθυμία για εργασία

Παροχές

Παροχές Εταιρίας

·      Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

·      Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον