Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάτης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η ΑΝΑΤΟΛΗ Α.Ε., εταιρεία που δραστηριοποιείται στον χώρο του τουρισμού, για περισσότερα από 40 χρόνια, ζητά να προσλάβει Ηλεκτρολόγο - Εγκαταστάτη, ως υπεύθυνο συντήρησης του ηλεκτρολογικού δικτύου στην ξενοδοχειακή μονάδα Αρμενιστής.

Καθήκοντα:

  • Συντήρηση και επίβλεψη του ηλεκτρολογικού δικτύου της μονάδας
  • Εργασίες ελέγχου και επισκευής βλαβών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Ηλεκτρολόγου Μηχανικού
  • Εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών σε τουριστική ή βιομηχανική μονάδα
  • Γνώση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Εμπειρία σε υποσταθμούς μέσης τάσης
  • Γνώση αυτοματισμού
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Δίπλωμα οδήγησης

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Διαμονή και διατροφή
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.