Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/02/2019

Οδηγός Β' ή Γ' κατηγορίας

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η TALANTON Business Consulting & Marketing Services, Εταιρεία Ανάθεσης Εξειδικευμένων Υπηρεσιών Δικτύων Πωλήσεων & Merchandising τόσο στην Ελλάδα όσο και στα Βαλκάνια και την Κύπρο, πιστοποιημένη σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015 στον τομέα παροχής αντίστοιχων υπηρεσιών, αναζητά να προσλάβει για τις ανάγκες ανάπτυξης πωλήσεων στον κλάδο των οπωροκηπευτικών, φρέσκων χυμών και snacks, άτομα πλήρους απασχόλησης για την περιοχή της Αττικής.

Θέση: Οδηγός

Καθήκοντα:
• Διανομές, Παραλαβές, Εισπράξεις, κλπ.
• Εξυπηρέτηση πελατών

Περιοχές Έδρας – Κάλυψης:
• Αττική

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου ή ανωτέρας εκπαίδευσης
• Γνώση της Αγγλικής γλώσσας
• Γνώση χειρισμού Η/Υ και φορητών συσκευών (tablet, κλπ.)
• Δυνατότητα αντίληψης των αναγκών του πελάτη και της εταιρεία μας
• Επιθυμία για την επίτευξη στόχων και αποτελεσμάτων
• Επικοινωνιακές ικανότητες, οργανωτικότητα, ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών, πνεύμα συνεργασίας, ευελιξία και ευγένεια
• Δίπλωμα οδήγησης (Κατηγορίας Β ή Γ) και δυνατότητα χρήσης αυτοκινήτου
• Εκπλήρωση στρατιωτικών υποχρεώσεων

Παροχές

• Ανταγωνιστικό μισθολογικό πακέτο και ασφαλιστικές καλύψεις
• Κάλυψη εξόδων κινήσεως
• Φιλικό περιβάλλον εργασίας
• Διαρκής εκπαίδευση στον κλάδο υπηρεσιών
• Δυνατότητες σύντομης εξέλιξης