Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/04/2024

Τοπογράφος Εργασιών Πεδίου

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η ΓΑΙΑ ΑΕ ΜΕΛΕΤΩΝ αναζητά Τοπογράφο Εργασιών Πεδίου για το τμήμα τοπογραφικών εργασιών πεδίου

Καθήκοντα Θέσης Εργασίας:

  • Εκτέλεση τοπογραφικών μετρήσεων πεδίου
  • Κτιριακές Αποτυπώσεις
  • Καταγραφή χρήσεων γης
  • Γενικές τοπογραφικές εργασίες πεδίου

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος συναφούς σχολής ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Τουλάχιστον 2ετής συναφής επαγγελματική εμπειρία
  • Καλή γνώση λειτουργίας και χρήσης τοπογραφικών οργάνων (ηλεκτρομαγνητικό όργανο, GPS, χωροβάτης)
  • Καλή γνώση Η/Υ και εφαρμογών Office και Autocad
  • Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Team Player
  • Άδεια οδήγησης

Προσόντα που θα συνεκτιμηθούν:

  • Εμπειρία σε επιλύσεις μετρήσεων πεδίου
  • Εμπειρία στη σύνταξη τοπογραφικών διαγραμμάτων

Παροχές

  • Πακέτο αποδοχών ανάλογο των προσόντων
  • Φιλικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Προοπτικές εξέλιξης

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.