Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

4/3/2024

Υπάλληλος γραφείου / Back Office Εξαγωγών

Πωλήσεις Χονδρικής (B2B)

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία δραστηριοποιείται στην παραγωγή και εμπορία επαγγελματικού επίπλου, στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξής της και προκειμένου να καλύψει τις αυξανόμενες ανάγκες της, αναζητά Back Office για το τμήμα Εξαγωγών. Θέση πλήρους απασχόλησης.

Περιγραφή Θέσης:
  • Παραγγελιοληψία - Καταχώρηση εμπορικών παραστατικών
  • Pre sales - After sales service
  • Παρακολούθηση αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος Ι.Ε.Κ-Τ.Ε.Ι-Α.Ε.Ι.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία 2-3 ετών σε αντίστοιχες αρμοδιότητες.
  • Άριστη γνώση αγγλικών.
  • Καλή γνώση Η/Υ ( MS Office)
  • Πελατοκεντρική προσέγγιση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Αναλυτική σκέψη.
  • Ικανότητα διαχείρισης και παρακολούθησης πολλαπλών εργασιών (multitasking)

Παροχές

  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρία
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης