Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
23/4/2024

Πωλητές / Πωλήτριες Καταστημάτων Λιανικής

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΠΥΛΑΙΑ - ΠΑΝΟΡΑΜΑ - ΧΟΡΤΙΑΤΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία Palalto Limited που δραστηριοποιείται στο χώρο της λιανική πώλησης ένδυσης & υπόδησης, σε συνεργασία με μεγάλα διεθνή Brands (Vans,The North Face,Napapijri,Lee,Wrangler,Dickies), αναζητά νέους συνεργάτες με όρεξη για τα καταστήματα της στην Θεσσαλονίκη, στο εμπορικό κέντρο Mediterranean Cosmos

Κύριες Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Αναπλήρωση και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Παραλαβή και οργάνωση προϊόντων
  • Τήρηση εταιρικών πολιτικών
  • Διατήρηση σωστής εικόνας του χώρου προβολής των προϊόντων και του καταστήματος

Απαραίτητα Προσόντα

Τυπικά Προσόντα:

  • Επιθυμητή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Απολυτήριο λυκείου
  • Επιθυμητή κατοχή πτυχίου ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση Η/Υ

Διαπροσωπικές Δεξιότητες:

  • Ταλέντο στην επικοινωνία
  • Ομαδικότητα και συνεργασία με συναδέλφους
  • Θετική αντίληψη

Παροχές

  • Ευκαιρίες για επαγγελματική ανέλιξη
  • Ανταγωνιστικές αμοιβές
  • Σταθερό και φιλικό εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.