Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

Πωλητής – Πωλήτρια καταστήματος Pet Shop

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνικές Σχολές ΕΠΑΣ-ΕΠΑΛ

Από τα TOULIAS PET’S SHOP στην Δυτική Θεσσαλονίκη ζητείται Υπάλληλος Καταστήματος :
Αναζητούμε άτομο για ημι-απασχόληση 5ημερο, 4,5 ώρες/την ημέρα, απογευματινή βάρδια.

Παρακαλώ να σημειωθεί πως η θέση δεν είναι σταθερή σε συγκεκριμένο κατάστημα , αλλά μπορεί να ζητηθεί αλλαγή στο ωράριο ή το κατάστημα απασχόλησης, ανάλογα τις ανάγκες της επιχείρησης.

Στα πλαίσια της ανάπτυξης της επιχείρησης μας, αναζητούμε προσωπικό που με την προσωπικότητα του, θα βοηθήσει ουσιαστικά στην ανάπτυξη αυτή, και φυσικά θα είναι μέρος αυτής της επιτυχίας.

Ζητούμε άνθρωπο επικοινωνιακό, εύστροφο και φιλομαθή, με ευχέρεια στις πωλήσεις, με προϋπηρεσία σε αυτές στο λιανικό εμπόριο, και ευχέρεια στη διαχείριση πολλών κωδικών. Η αγάπη για τα ζώα θα σε βοηθήσει να ξεχωρίσεις.

Αρμοδιότητες:

  • Πωλήσεις και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Καθάρισμα καταστήματος και προϊόντων
  • Παραλαβές – κουβάλημα - τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Διαχείριση καταστήματος βάση της πολιτικής της εταιρίας
  • Διαχείριση ταμείου βάρδιας
Λάβετε σοβαρά υπόψιν πως η εργασία απαιτεί την μεταφορά προϊόντων με βάρος για την παραλαβή και τον ανεφοδιασμό των ραφιών καθώς επίσης και πολύωρη ορθοστασία.

    Απαραίτητα Προσόντα

    • Ευχάριστη, επικοινωνιακή και εξωστρεφής προσωπικότητα.
    • Ευχέρεια στις πωλήσεις
    • Αντίληψη
    • Οργανωτική διάθεση
    • Διάθεση για δουλειά και μάθηση.
    • Αγάπη για τα ζώα. (Άτομα με κατοικίδιο θα προτιμηθούν)
    • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας.
    • Άριστη γνώση Η/Υ (excel, word, Windows).
    • Γνώση διαχείρισης ERP.
    • Άτομα με προϋπηρεσία στο χώρο των Pet shop θα προτιμηθούν.

    Παροχές

    • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
    • Γενναιόδωρη έκπτωση εργαζομένων σε όλες τις μάρκες μας
    • Σταθερός Μισθός
    • Βonus επίτευξης στόχων μετά το 6μηνο.
    • Eπιμορφωτικά σεμινάρια κάθε χρόνο

    Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

    Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.