Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
25/4/2024

Υπάλληλος αποθήκης - picker

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΧΑΛΑΣΤΡΑ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Agrotech S.A. – John Deere Greece κορυφαία εταιρεία εμπορίας γεωργικών μηχανημάτων στην Ελλάδα και την Κύπρο σάς παρέχει την ευκαιρία να χτίσετε την καριέρα που ονειρεύεστε.

Στο πλαίσιο ενίσχυσης του ανθρώπινου δυναμικού στο logistics center της εταιρείας μας, ενδιαφερόμαστε για την εύρεση ικανού στελέχους για την κάλυψη της θέσης του Υπάλληλου Αποθήκης στο κατάστημα της Χαλάστρας.

Ενδεικτικά κάποιες από τις αρμοδιότητες είναι οι εξής:

  • Παραλαβή / έλεγχος / τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Εκτέλεση - αποστολή & διανομή παραγγελιών
  • Διενέργεια ποιοτικών & ποσοτικών ελέγχων των εμπορευμάτων
  • Τακτικός έλεγχος αποθεμάτων & απογραφή

Απαραίτητα Προσόντα

Το ιδανικό προφίλ του υποψήφιου:

  • Οργανωτικότητα, συνέπεια, ομαδικό πνεύμα
  • Κάτοχος διπλώματος οδήγησης Β' κατηγορίας
  • Εμπειρία σε οργανωμένη αποθήκη θα εκτιμηθεί

Παροχές

Η εταιρεία προσφέρει :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ιδιωτική ιατρική ασφάλιση
  • Άριστες συνθήκες σταθερής εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προοπτικές εξέλιξης

Μετά τη συλλογή και την αξιολόγηση των βιογραφικών σημειωμάτων θα υπάρξει επικοινωνία μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση για να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.