Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

24/12/2019

Εκπρόσωποι Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης Πελατών (έδρα Θεσσαλονίκη)

Τηλεφωνικές Υπηρεσίες

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η Atlas, εταιρεία που ανήκει στον Όμιλο Adecco Ελλάδος, για λογαριασμό της εταιρείας 360 Connect, θυγατρικής εταιρείας του Ομίλου Vodafone Greece, αναζητά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων:

Περιγραφή Θέσης

• Τηλεφωνική υποστήριξη ιδιωτών και εταιρικών πελατών για τα προϊόντα και της υπηρεσίας της εταιρείας
• Επίλυση παραπόνων σε πρώτο χρόνο
• Διατήρηση των συνδέσεων των πελατών
• Διαχείριση εκκρεμοτήτων

Απαραίτητα Προσόντα

• Απόφοιτοι Λυκείου/ΙΕΚ/ΤΕΙ/AEI
• Καλή χρήση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
• Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
• Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
• Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας

Παροχές

• Πλήρες πακέτο αποδοχών με ασφαλιστική κάλυψη
• Μεταβλητές αποδοχές
• Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
• Συνεχής εκπαίδευση