Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
22/4/2024

Τεχνικός Service (Ηλεκτρολόγος)

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Η εταιρεία EUROLAMP, με δραστηριότητα την εισαγωγή και εμπορία προϊόντων φωτισμού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού και έδρα στη Δυτική Θεσσαλονίκη, αναζητά Τεχνικό Service (Ηλεκτρολόγο).

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Αναλαμβάνει το service των επιστρεφόμενων και ελαττωματικών προϊόντων
  • Υποστηρίζει το after sales service και επικοινωνεί με τους πελάτες για τη πορεία του service
  • Μεριμνά για τη συναρμολόγηση και ετοιμασία παραγγελιών (π.χ. πίνακες)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου / Ηλεκτρονικού / Ψυχτικού
  • Απαραίτητη προϋπηρεσία 1-2 έτη
  • Καλή γνώση Η/Υ (ΜS Office, ERP)
  • Δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου και κάτοχος Ι.Χ.

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον
  • Εργασία σε δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.