Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
16/4/2024

Υπάλληλοι Σούπερ Μάρκετ για κατάστημα ΑΒ Shop & Go

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Συμβουλευτική εταιρεία ζητά για λογαριασμό καταστήματος Super Market ΑΒ που βρίσκεται στην περιοχή Αμπελοκήπων Θεσσαλονίκης προσωπικό για τα παρακάτω τμήματα:

  • Πωλητές - Πωλήτριες Οπωροπωλείου
  • Πωλητές – Πωλήτριες Τυποποιημένα Προϊόντα
  • Πωλητές – Πωλήτριες Αλλοιωσίμων (Τυριά – Αλλαντικά)
  • Ταμίες

Βασικές αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση των πελατών του τμήματος
  • Τήρηση των κανόνων υγιεινής σύμφωνα με τις προδιαγραφές που έχουν τεθεί
  • Συμμετοχή στην παραλαβή και τον έλεγχο των προϊόντων του τμήματος

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προωθήσουν το βιογραφικό τους.

Απαραίτητα Προσόντα

  • Ευχάριστη προσωπικότητα και πρότυπο ευγένειας προς τους πελάτες
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Υπευθυνότητα και αξιοπιστία
  • Ομαδικότητα

Παροχές

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, οργανωμένο και ευχάριστο περιβάλλον
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης
  • Εκπαίδευση και επιμόρφωση

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.