Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

15/09/2022

Personal Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΚΕΝΤΡΟ ΑΘΗΝΑΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ανώτατο Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΑΕΙ)

Περιγραφή

Κύριες Αρμοδιότητες:

• Προγραμματισμός συναντήσεων
• Προετοιμασία υπηρεσιακών εγγράφων και επιστολών
• Παραγωγή αναφορών
• Αρχειοθέτηση εγγράφων σε ηλεκτρονική και φυσική μορφή
• Διαχείριση υλικού και εξοπλισμού γραφείου

Απαραίτητα Προσόντα

Προσόντα:

● Προϋπηρεσία τουλάχιστον τριών ετών σε γραμματειακή υποστήριξη Ανώτατου Στελέχους Διοίκησης.
● Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής/Νομικής Κατεύθυνσης
● Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας και εφαρμογών MS Office (Excel,Word)
● Δυνατότητα σύνταξης κειμένων, παρουσιάσεων και δακτυλογράφηση με τυφλό σύστημα
● Επικοινωνιακά και οργανωτικά προσόντα, δυνατότητα εργασίας με αυστηρά χρονοδιαγράμματα

Παροχές

Παροχές:

● Πενθήμερη πλήρης απασχόληση
● Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
● Ανταγωνιστικές αποδοχές