Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

12/4/2024

Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος (Κλαρκ)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΚΟΡΔΕΛΙΟ - ΕΥΟΣΜΟΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Έχεις εμπειρία στον Χειρισμό Ανυψωτικού Μηχανήματος Κλαρκ ;

Θα ήθελες να εξελιχθείς σε μία ηγέτιδα εταιρεία στο κλάδο του τροφίμου;

Διαθέτεις πρακτική εμπειρία στη συλλογή και φορτοεκφόρτωση προϊόντων;

Αν θεωρείς ότι ταιριάζεις για την θέση, τότε περιμένουμε το βιογραφικό σου!

Ως Χειριστής Ανυψωτικού Μηχανήματος οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:

  • Φορτοεκφόρτωση εμπορευμάτων και υλικών συσκευασίας σε συνεργασία με τους οδηγούς
  • Ταξινόμηση εμπορευμάτων στην αποθήκη
  • Προετοιμασία, συλλογή και εκτέλεση των παραγγελιών με χρήση scanner και διασφάλιση της ορθότητας αυτών
  • Τήρηση εργασιών, βιβλίου συντήρησης και ελέγχου μηχανήματος
  • Διεξαγωγή ελέγχων αποθεμάτων
  • Τήρηση των κανόνων και μέτρων για την Υγιεινή και Ασφάλεια

Απαραίτητα Προσόντα

Ο/H υποψήφιος/α για τη θέση Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος θα πρέπει να έχει :
  • Δίπλωμα χειριστή ανυψωτικού μηχανήματος Κλαρκ
  • Αντίστοιχη εμπειρία 1 - 2 έτη σε βιομηχανία
  • Επιθυμητή εμπειρία στη χρήση προγραμμάτων ERP & wms
  • Γνώση Αγγλικών επιθυμητή
  • Στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες
  • Οργανωτικό πνεύμα
  • Συνέπεια
  • Δυναμικός χαρακτήρας

Παροχές

Η εταιρεία για την θέση του Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος προσφέρει :
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο και ασφαλές εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση και δυνατότητες εξέλιξης
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του Χειριστή Ανυψωτικού Μηχανήματος μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες μπορείς να επικοινωνήσεις καθημερινά 09:00-17:30 στο +30 6946333279 και να ζητήσεις την Βασιλική Χατζηθεοχάρη.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.