Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/3/2024

Πωλήτρια σε κατάστημα γυναικείας ένδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΒΟΛΟΣ
Απασχόληση Μερική απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επώνυμη εταιρεία γυναικείας ένδυσης στα πλαίσια της ανάπτυξής της αναζητεί: Πωλήτρια (part-time - 4 μέρες/εβδομάδα) για τo κατάστημά της στον Βόλο.

Αρμοδιότητες:
  • Εξυπηρέτηση πελατών και προώθηση πωλήσεων
  • Δημιουργία ευχάριστου κλίματος
  • Παραλαβή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Οργάνωση χώρου και αποθήκης
  • Χειρισμός λογισμικού (Soft1) για τις εμπορικές συναλλαγές

Απαραίτητα Προσόντα

Προφίλ υποψήφιας:

  • Πάθος για την μόδα και παρακολούθηση των τάσεών της
  • Εξοικείωση με το χειρισμό Η/Υ
  • Γνώση αγγλικών
  • Φιλική και ευχάριστη προσωπικότητα με εστίαση στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές δεξιότητες
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία στο χώρο των γυναικείων ρούχων

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Δυνατότητες εξέλιξης και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών ανάλογο προσόντων και εμπειρίας
  • Ευχάριστο και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Θα λάβουν απάντηση μόνο οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις.