Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/9/2019

Υπεύθυνη/oς εμπορικής διαχείρισης - Back office

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρία el-fashion δραστηριοποιείτε στον χώρο της γυναικείας ένδυσης λιανικής και χονδρικής πώλησης.

Περιγραφή θέσης:

  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου
  • Καταχώρηση παραστατικών, παραγγελιών, αγορών
  • Συμφωνία με προμηθευτές
  • Παρακολούθηση λογαριασμών
  • Εξωτερικές εργασίες
  • Διαχείριση γκάμας προϊόντων και δημιουργία ανάλογων reports, έλεγχος και διαχείριση αποθήκης, εκτύπωση barcode
  • Διαχείριση παραγγελιών, παραλαβή και αποστολή
  • Αρχειοθέτηση τιμολογίων, αγορών, πωλήσεων και εξόδων της εταιρίας

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε εμπορικό τμήμα
  • Άριστη γνώση ERP συστημάτων
  • Γνώση λογιστικής
  • Άριστη γνώση windows MS office και ευελιξία στη χρήση internet
  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες διαχείρισης πελατών- προμηθευτών
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ανεπτυγμένες οργανωτικές ικανότητες με έμφαση στον προγραμματισμό και στη διαχείριση του χρόνου
  • Διάθεση και ευχέρεια εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό Πακέτο αποδοχών