Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/10/2017

Σιδεράδες

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη Ολλανδία
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρία Cekaflex με έδρα την Ολλανδία αναζητά έμπειρους συνεργάτες για εργασία σε σιδηροκατασκευές στην Ολλανδία.

Περιγραφή Θέσης
Τοποθέτηση σταθεροποιητών και ράβδων οπλισμού από χάλυβα πριν από την εμφύτευση υγρού σκυροδέματος. Οι σιδεράδες θα απασχολούνται σε έργα όπως: θεμέλια, τοίχους, γέφυρες και άλλες δομές σκυροδέματος. Οι υποψήφιοι πρέπει να έχουν τη δυνατότητα να επιλέγουν τη σωστή διάμετρο των ράβδων και των διχτυών, να καθορίζουν το σωστό μέγεθος των υλικών, να κόβουν και να λυγίζουν τις ράβδους, να τις συνδέουν και να εργάζονται σύμφωνα με τα τεχνικά σχέδια.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε με τον κύριο Σέρακη Θεόδωρο στα τηλέφωνα  +31610407183, +31883539000.

Απαραίτητα Προσόντα

- Προϋπηρεσία Χρόνια 3-5
- Γλώσσες  Αγγλικά ή Γερμανικά ή Ολλανδικά
- Συστατικές επιστολές

Παροχές

- Καλές εργασιακές συνθήκες
- Μισθός  € 11,- ευρώ την ώρα (1892 περίπου)
- Εβδομαδιαία πληρωμή
- Δωρεάν διαμονή