Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
30/04/2024

Μηχανολόγος Μηχανικός

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Τεχνική Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα την Αθήνα που δραστηριοποιείται σε δημόσια και ιδιωτικά έργα αναζητά Μηχανολόγο Μηχανικό για παρακολούθηση έργου για πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και παρακολούθηση έργου
  • Διαχείριση συνεργείων / υλικών
  • Σύνταξη ημερήσιας έκθεσης εργασιών
  • Σύνταξη επιμετρήσεων, σχεδίων και λογαριασμών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • Δίπλωμα οδήγησης Α+Β κατηγορία
  • Απαραίτητη γνώση χειρισμού υπολογιστών, excel, word, autocad κλπ
  • Ικανότητες επικοινωνίας, οργάνωσης και ομαδικής συνεργασίας

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Προοπτικές εξέλιξης
  • Συμμετοχή σε ομαδικό ασφαλιστήριο συμβόλαιο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.