Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

21/03/2024

IT Specialist

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΞΑΝΘΗ | ΞΑΝΘΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Η εταιρεία ΚΟΥΣΗΣ ΑΕ, από τα πιο ισχυρά & αναγνωρισμένα ονόματα στο εμπόριο ηλεκτρολογικού-βιομηχανικού υλικού, εργαλείων, φωτιστικών ειδών κ.α. με έδρα την Ξάνθη αναζητεί "IT Specialist".

Κύριες αρμοδιότητες

  • Επίλυση προβλημάτων hardware, software ή και δικτύου
  • Παροχή τεχνικής υποστήριξης μέσω των συστημάτων ERP και WMS της εταιρείας
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών (κυρίως σε επίπεδο ορολογίας τεχνικών δικτύων)
  • Γνώση των αρχών διαδικτυακής ασφάλειας και προστασίας δεδομένων

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία υποστήριξης σε εταιρικό περιβάλλον (ERP, WMS)
  • Πτυχίο Πληροφορικής ή αντίστοιχης σχολής
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Εις βάθος κατανόηση των διαφόρων συστημάτων και δικτύων υπολογιστών

Παροχές

Η εταιρεία παρέχει

  • Σταθερό μηνιαίο μισθό και πλήρη ασφαλιστική κάλυψη
  • Άριστες συνθήκες εργασίας σε σύγχρονο, δυναμικά αναπτυσσόμενο επαγγελματικό περιβάλλον
  • Προοπτικές ανάπτυξης και εξέλιξης