Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2021

Υπάλληλος γραφείου με γνώσεις εμπορικής & λογιστικής διαχείρισης (ERP)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΔΥΤΙΚΗ ΕΙΣΟΔΟΣ ΠΟΛΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εταιρεία Εφοδιασμού Πλοίων με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά δραστήριο και έμπειρο άτομο για την κάλυψη θέσης υπαλλήλου γραφείου.

Βασικές Αρμοδιότητες
  • Προετοιμασία προσφορών
  • Παραγγελιοληψία
  • Τιμολόγηση
  • Διεκπεραίωση τελωνειακών διαδικασιών-διατυπώσεων
  • Παρακολούθηση πιστωτικού ορίου πελατών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχο εργασιακό περιβάλλον (customer service) εμπορικής εφοδιαστικής εταιρείας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών (γραπτώς - προφορικώς)
  • Άριστες γνώσεις προγραμμάτων Η/Υ (MS Office, Web browser, ERP-CRM Software)

Επιθυμητά προσόντα

  • Εμπειρία προετοιμασίας φακέλων για συμμετοχή σε διαγωνισμούς
  • Εμπειρία στη διεκπεραίωση τελωνειακών διαδικασιών
  • Γνώση προτύπων HACCP & ISO

Παροχές

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ικανοποιητικές αποδοχές
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Θέση εργασίας που δίνει την δυνατότητα στο άτομο να βελτιώσει τις επαγγελματικές του δεξιότητες και να εξελιχθεί