Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

26/03/2024

Υπάλληλος Γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η εταιρία Kanellopoulos Woods, πρωτοπόρος εταιρία στο εμπόριο υλικών ξυλείας αναζητά να προσλάβει άτομο για τη θέση Υπαλλήλου Γραφείου - Data Entry στο τμήμα Back office της εταιρείας.

Τα καθήκοντα της θέσης περιλαμβάνουν:

• την καταχώρηση των δεδομένων των παραγγελιών ξυλείας [data entry] σε ειδικό software διαχείρισης
• την κοστολόγηση παραγγελιών και προσφορών
• την καταχώρηση παραγγελιών και προσφορών στο πρόγραμμα softone
• εργασίες υποστήριξης και αρχειοθέτησης εγγράφων
• επικοινωνία με τα τμήματα παραγωγής και πωλήσεων

Απαραίτητα Προσόντα

Αναζητούμε άτομο ευχάριστο και συνεργατικό, με ευχέρεια στους ηλεκτρονικούς υπολογιστές και στο data entry που να είναι εξοικειωμένο με τους αριθμούς και δίνει προσοχή στη λεπτομέρεια.

• Καλή χρήση excel, word, outlook
• Ευχέρεια σε ERP πρόγραμμα
• Αγγλικά
• Σοβαρότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και πνεύμα συνεργασίας
• Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα προϋπηρεσία σε εταιρείες παραγωγής παραγωγής και εμπορίας ξυλείας

Παροχές

Η εταιρία παρέχει εκπαίδευση στη θέση, επιθυμεί απασχόληση αορίστου χρόνου πλήρους απασχόλησης και προσφέρει αποδοχές αναλόγως των προσόντων του ατόμου.