Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/3/2024

Τεχνικός ιατρικών μηχανημάτων – Clinical applicator

Τεχνικοί ΕΠΑΛ / ΙΕΚ - Βοηθοί

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Εταιρεία με πολυετή και δυναμική παρουσία στην Ελληνική Νοσοκομειακή αγορά, αναζητά Τεχνικό ιατρικών μηχανημάτων & Clinical applicator με έδρα την Αθήνα.

Βασικές Αρμοδιότητες

  • Τεχνική υποστήριξη και κλινική εφαρμογή των ιατροτεχνολογικών προϊόντων της εταιρείας στα δημόσια νοσοκομεία ή κλινικές
  • Συνεισφορά στον σχεδιασμό και εφαρμογή του πλάνου ετήσιας συντήρησης και κλινικών εφαρμογών στον τομέα ευθύνης και σύμφωνα με τους στόχους της εταιρείας
  • Ανάλυση των αναγκών της περιοχής ευθύνης και υποβολή προτάσεων για την περαιτέρω ανάπτυξή της
  • Παρακολούθηση δραστηριότητας ανταγωνισμού
  • Συνεχής ενημέρωση και εκπαίδευση για ιατροτεχνολογικά προϊόντα

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον των 3 τελευταίων ετών στο συγκεκριμένο αντικείμενο. Βιογραφικά που δεν πληρούν την ως άνω απαίτηση δεν θα ληφθούν υπόψη
  • Για την θέση θεωρείται απαραίτητο Πανεπιστημιακό Πτυχίο, Βιοιατρικής τεχνολογίας ή άλλο συναφές τεχνικών ιατρικών μηχανημάτων
  • Yψηλό αίσθημα ευθύνης και δυνατότητα ανάληψης πρωτοβουλιών
  • Γνώσεις Αγγλικών και χρήσης Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Δυναμική προσωπικότητα, επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, επαγγελματισμό, οργανωτικότητα, συνέπεια και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Συμμέτοχή σε εκπαιδευτικά σεμινάρια – συνέδρια
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Παροχές

Οι συνεργάτες που θα επιλεχθούν θα έχουν την ευκαιρία επαγγελματικής ανέλιξης σε μια δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Η εταιρεία προσφέρει μηνιαίο μισθό αναλόγως προσόντων, εταιρικό αυτοκίνητο, κινητό τηλέφωνο, laptop, συνεχή εκπαίδευση και κατάρτιση.