Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/3/2024

Υπάλληλος Ταμείου

Εστίαση

Πόλη ΠΑΤΡΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Εστιατόριο στο Ρίο ενδιαφέρεται να προσλάβει Υπάλληλο για τη θέση διαχείρισης ταμείου.

Θέση εργασίας πλήρους & μόνιμης απασχόλησης.

Αρμοδιότητες :

  • Τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών
  • Καταχώρηση/ενημέρωση των προϊόντων στις Ιστοσελίδες και Εφαρμογές delivery
  • Καθημερινές παραγγελίες στον υπεύθυνο παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Σπουδές οικονομικής κατεύθυνσης ή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Πάθος με τις ταμειακές συναλλαγές & την οργάνωση του ταμείου
  • Γνώση διαδικασιών HACCP θα εκτιμηθεί
  • Επικοινωνιακός με οργανωτικές ικανότητες
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας

Παροχές

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • 5ήμερη απασχόληση (6ωρη)
  • Συνεχής εκπαίδευση σε νέες τεχνολογίες
  • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
  • Πλήρης ασφάλιση και όλα τα προβλεπόμενα από τον νόμο