Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

6/9/2022

Υπάλληλος Καταστήματος Ένδυσης

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ONE SALONICA | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Επιθυμείς να ξεκινήσεις την καριέρα σου σε ένα ευχάριστο και νεανικό περιβάλλον ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης;

Έχεις καλές επικοινωνιακές δεξιότητες και σε ενδιαφέρει η εξυπηρέτηση πελατών;

Αν ενδιαφέρεσαι για πλήρη ή μερική απασχόληση στο εμπορικό κέντρο One Salonica, τότε κάνε αίτηση για να ενταχθείς σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες πολυεθνικές εταιρείες ένδυσης!

Ως Υπάλληλος καταστήματος ένδυσης, οι κύριες αρμοδιότητες σου θα είναι:
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης στους πελάτες σύμφωνα με τα πρότυπα της εταιρείας
  • Τακτοποίηση των προϊόντων της εταιρείας μέσα στο κατάστημα
  • Διασφάλιση της άριστης εικόνας και καθαριότητας του καταστήματος
  • Τοποθέτηση τιμών και αντικλεπτικών συσκευών
  • Παραλαβή εμπορευμάτων και οργάνωσή αυτών
  • Διαχείριση ταμείου με υπευθυνότητα και συνέπεια

Απαραίτητα Προσόντα

Για την θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης χρειάζεσαι τα παρακάτω χαρακτηριστικά:
  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προηγούμενη εμπειρία σε θέση πωλήσεων θα εκτιμηθεί
  • Καλή σχέση με την τεχνολογία
  • Δυνατότητα μετακίνησης στο εμπορικό One Salonica στην δυτική Θεσσαλονίκη
  • Ενθουσιώδη χαρακτήρα
  • Ομαδικότητα και οργανωτικότητα
  • Φιλική και εξυπηρετική προσέγγιση προς τους πελάτες
  • Επιθυμία να γίνεις μέλος μιας μεγάλης ομάδας με κοινούς στόχους

Παροχές

Στον/στην Υπάλληλο Καταστήματος Ένδυσης, η εταιρεία προσφέρει:
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρία επαγγελματικής εξέλιξης σε μία αναπτυσσόμενη εταιρεία
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Δωρεάν θέση στάθμευσης
  • Εύκολη πρόσβαση με τα Μέσα Μαζικής Μεταφοράς
Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Υπαλλήλου καταστήματος ένδυσης σε μια απο τις πιο αναγνωρισμένες πολυεθνικές εταιρείες ένδυσης μπορείς να στείλεις το βιογραφικό σου στα ΑΓΓΛΙΚΑ.

Για πληροφορίες κάλεσε στο +30 6940781825 και μπορείς να ζητήσεις την Έλενα Βασιλείου Δευτέρα-Παρασκευή 09.30-17.00.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.