Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/10/2020

Γεωπόνος – Πωλητής (εμπόριο γεωργικών εφοδίων)

Αγροτικά

Πόλη ΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ & ΘΡΑΚΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η εταιρεία Agrocosmos S.A. Crop Care, δραστηριοποιείται στον τομέα των γεωργικών εφοδίων από το 1998. Ως αποκλειστικός αντιπρόσωπος μεγάλων πολυεθνικών εταιρειών παραγωγής προϊόντων ειδικευμένης θρέψης και βιοδιέγερσης καλλιεργειών από Ευρώπη και Η.Π.Α. (DAYMSA, INTERMAG, L.E.A., CYTOZYME, BIONA), στα πλαίσια της ανάπτυξής της, αναζητά να προσλάβει έμπειρo Γεωπόνο-Πωλητή για την περιοχή Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης.

Αρμοδιότητες

  • Πώληση-Προώθηση προϊόντων στην περιοχή Ανατολική Μακεδονίας και Θράκης
  • Τεχνική υποστήριξη και ανάπτυξη δικτύου πελατών
  • Επικοινωνία με τα κεντρικά γραφεία της εταιρίας για συντονισμό αποστολής / παράδοσης παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Γεωπόνου Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι. Φυτικής Παραγωγής
  • Εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
  • Επικοινωνιακές ικανότητες, εργατικότητα, προθυμία, πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας, αποτελεσματικότητα
  • Δίπλωμα αυτοκινήτου
  • Γνώση & χειρισμό Η/Υ

Παροχές

  • Μισθός και bonus με κάλυψη ετήσιων στόχων πωλήσεων
  • Ι.Χ. αυτοκίνητο
  • Κινητό τηλέφωνο και tablet
  • Φορητός ηλεκτρονικός υπολογιστής
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας