Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

05/10/2022

Διαχειριστής E-Shop

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΚΑΒΑΛΑ

Επιχείρηση με έδρα στην Καβάλα, ζητά να καλύψει θέση εργασίας στο τμήμα εμπορικής διαχείρισης (υπάλληλος διαχείρισης ηλεκτρονικού καταστήματος ).

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Καθήκοντα:

  • Τηλεφωνική διαχείριση πελατών
  • Τηλεφωνική διαχείριση προμηθευτών
  • Παραλαβή προϊόντων και διεκπεραίωση παραγγελιών
  • Eισαγωγή στο e-shop προϊόντων και φωτογραφιών
  • Επιλογή και συγκέντρωση προϊόντων από την αποθήκη
  • Έκδοση αποδείξεων-τιμολογίων
  • Συσκευασία και αποστολή παραγγελιών
  • Εκτύπωση voucher των courier
  • Oργανωτικές ικανότητες με έμφαση στην προσοχή στη λεπτομέρεια

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Α.Ε.Ι. ή Τ.Ε.Ι θετικής κατεύθυνσης
  • Άριστη γνώση χειρισμού Ηλεκτρονικού Υπολογιστή (γρήγορη πληκτρολόγηση) - άριστη γνώση χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Γνώση προγράμματος E.R.P.
  • Άριστη γνώση ελληνικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος) Ευχέρειά στην τηλεφωνική επικοινωνία
  • καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή και οργανωτική ικανότητα
  • Ικανότητα ανάληψης πρωτοβουλιών και λήψης αποφάσεων
  • Δίπλωμα οδήγησης μηχανής μικρού κυβισμού και αυτοκινήτου​
  • προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση ευθύνης θα εκτιμηθεί

Παροχές

  • Σταθερές αποδοχές και ασφάλιση για πενθήμερη πλήρη απασχόληση
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας.
  • Μηνιαίος μισθός
  • Πλήρης ασφαλιστική κάλυψη