Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

14/03/2024

Γραμματέας - Υπάλληλος υποδοχής

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται υπεύθυνη για μόνιμη - σταθερή απασχόληση στην θέση της Receptionist για γραμματειακή υποστήριξη, με δυνατότητα άμεσης μισθολογικής εξέλιξης.

Η δραστηριότητα της επιχείρησης είναι κέντρο Αισθητικής και η έδρα βρίσκεται στο Περιστέρι κοντά στον σταθμό του Μετρό Ανθούπολη.

Κύριες αρμοδιότητες:

  • Γραμματειακή υποστήριξη
  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών
  • Διαχείριση των ραντεβού σε εφαρμογή Calendar
  • Τηλεφωνική επικοινωνία
  • Ωράριο 8ωρο πενθήμερο Δευτέρα εώς Παρασκευή (2 ημέρες συνεχόμενο και 3 ημέρες σπαστό 09.00 - 13.00 και 17.00 - 21.00)

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απαραίτητη προϋπηρεσία σε διαχείριση των ραντεβού με εφαρμογή Calendar
  • Πτυχίο ανάλογο (Διοίκησης ή Γραμματέων)
  • Άριστη γνώση προγραμμάτων Office
  • Πτυχίο Αγγλικής Γλώσσας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας τόσο τηλεφωνικώς αλλά και διαπροσωπικές
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Εχεμύθεια και ευγένεια
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ευκολία μετάβασης στον χώρο εργασίας

Παροχές

  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση
  • Πλήρης απασχόληση και ασφάλιση.
  • Δυνατότητα μισθολογικής εξέλιξης.

Ο μισθός που αναφέρεται είναι ενδεικτικός και ανάλογος των προσόντων και της προϋπηρεσίας.

Αμοιβή 800€, συζητήσιμη.