Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/05/2024

Culinary Wizards

Εστίαση

Πόλη ΘΕΡΜΗ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Περιγραφή

Σχετικά Με Εμάς:
Ελάτε να γίνετε μέλος της δυναμικής μας ομάδας σε ένα νέο εστιατόριο αμερικάνικου στυλ με τηγανητό κοτόπουλο στη Θέρμη. Ψάχνουμε για ενθουσιώδεις Μάγειρες που είναι διατεθειμένοι να συμβάλουν στην επιτυχία μας και να αναπτυχθούν μαζί μας.

Περιγραφή Θέσης Εργασίας:
Αναζητούμε έμπειρα και φιλόδοξα άτομα για να καλύψουν θέσεις στην κουζίνα. Συγκεκριμένα μάγειρες με καθήκοντα προετοιμασίας κουζίνας. Είναι μια συναρπαστική ευκαιρία να γίνετε μέρος ενός γρήγορου ρυθμού περιβάλλοντος εργασίας και να εργαστείτε σε ευέλικτο ωράριο.

Ευθύνες:
  • Προετοιμασία και μαγείρεμα προϊόντων μενού σύμφωνα με τα πρότυπα και τις συνταγές της εταιρείας
  • Βοήθεια στις εργασίες προετοιμασίας κουζίνας όπως κοπή και μαρινάρισμα συστατικών
  • Διατήρηση προτύπων καθαριότητας και υγιεινής στην κουζίνα και τον χώρο φαγητού
  • Συνεργασία με τα υπόλοιπα μέλη της ομάδας για την εξασφάλιση της ομαλής λειτουργίας
Προσόντα:
  • Προηγούμενη εμπειρία σε γρήγορο ρυθμό εστιατορίου ή περιβάλλον γρήγορου φαγητού είναι προτιμητέα αλλά όχι απαραίτητη
  • Δυνατότητα εργασίας αποτελεσματικά υπό πίεση και πολλαπλές εργασίες σε μια πολυάσχολη κουζίνα
  • Ιδιαίτερη προσοχή στη λεπτομέρεια και τήρηση πρωτοκόλλων ασφάλειας τροφίμων
  • Ευελιξία για εργασία σε διάφορα ωράρια, συμπεριλαμβανομένων απογευματινών, σαββατοκύριακων και αργιών
  • Αξιόπιστος, συνεπής και επαγγελματίας

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.