Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
10/04/2024

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΕ ΑΝΑΨΥΚΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΟ (ΑΕΡΟΔΡΟΜΙΟ)

Εστίαση

Πόλη ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΠΑΡΟΥ | ΠΑΡΟΣ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Όμιλος επιχειρήσεων Εστίασης ζητεί προσωπικό για την καλοκαιρινή σεζόν του 2024 (άμεση πρόσληψη) για το εξωτερικό κυλικείο του αεροδρομίου Πάρου για τις θέσεις:

Barista & Υπάλληλοι Μπουφέ κρύας κουζίνας & Ταμείο στο αναψυκτήριο του Αεροδρομίου της Πάρου.

Τα καθήκοντα της θέσης, ως μέλος της ομάδας, περιλαμβάνουν:

Διαχείριση και ανταπόκριση στις επιθυμίες των πελατών με ευγένεια και χαμόγελο

Καθαρισμός και προετοιμασία χώρου εργασίας

Λήψη και εκτέλεση των παραγγελιών

Απαραίτητα Προσόντα

Επιθυμητή προϋπηρεσία στην παραγωγή καφέ & κρύας κουζίνας

Επικοινωνιακός χαρακτήρας με πνεύμα συνεργασίας

Ανάληψη πρωτοβουλιών και ανταπόκριση σε συνθήκες πίεσης

Παροχές

Παρέχεται διαμονή

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ενδυνάμωσης δεξιοτήτων με σκοπό μακροπρόθεσμη συνεργασία στα καταστήματα εστίασης του ομίλου

Πλήρης ασφάλιση και όλα τα βάσει νόμου επιδόματα

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.