Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/6/2023

IT Support

Πληροφορική - Προγραμματιστές

Πόλη ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ | ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ταχέως αναπτυσσόμενη εμπορική εταιρεία που δραστηριοποιείται στο χώρο των αγροτικών προϊόντων, πρώτων υλών και προσθετικών ζωοτροφών, αναζητά για τις εγκαταστάσεις της στη Βιομηχανική Περιοχή Θεσσαλονίκης:

IT Support

Αρμοδιότητες:

• Τεχνική υποστήριξη χρηστών
• Επίλυση τεχνικών προβλημάτων
• Παρακολούθηση, συντήρηση και αναβάθμιση υπολογιστικών συστημάτων (Hardware & Δίκτυα)
• Διαχείριση δικτύων
• Εγκατάσταση και παραμετροποίηση Η/Υ σε επίπεδο hardware & software
• Εγκατάσταση και συντήρηση ασύρματου εξοπλισμού.

Απαραίτητα Προσόντα

• Πτυχίο Πληροφορικής / Ηλεκτρονικών Συστημάτων ή συναφούς αντικειμένου
• Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
• Πολύ καλή γνώση σε επισκευές/αναβαθμίσεις Η/Y
• Βασικές γνώσεις στα δίκτυα (TCP/IP, VLAN, Firewall, MTCNA κ.α.)
• Γνώση τεχνολογιών Hyper-V / Vms
• Εξοικείωση με τεχνολογίες VOIP και SIP πρωτόκολλο επικοινωνίας
• Χειρισμός τηλ. Κέντρου (Asterisk-Elastix).

Παροχές

• Άριστο περιβάλλον εργασίας
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Δυνατότητες εκπαίδευσης και επαγγελματικής ανάπτυξης σε μία δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Σε όλες τις επαφές θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια. Αξιολογείται το σύνολο των εισερχόμενων βιογραφικών σημειωμάτων για τη συγκεκριμένη θέση, και ακολουθεί επικοινωνία για ορισμό συνέντευξης με όσους-ες υποψηφίους-ες ανταποκρίνονται στο προφίλ της θέσης. Με την αποστολή του βιογραφικού σας συναινείτε στην επεξεργασία των προσωπικών σας δεδομένων, στα πλαίσια του Γενικού Κανονισμού για την Προστασία Δεδομένων (GDPR) και του Ν. 4624/2019.