Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

07/03/2024

Personal Assistant

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ

Η Result Μanagement Consultants είναι μια εταιρεία που παρέχει συμβουλευτικές υπηρεσίες και αναζητεί στελέχη για την κάλυψη θέσεων εργασίας Γραμματειακής Υποστήριξης.

PERSONAL ASSISTANT TO PARTNER ATHENS

Περιγραφή Θέσης:

  • Συντονισμός και προετοιμασία υλικού συναντήσεων, παρουσιάσεων, πρακτικών συναντήσεων.
  • Διαχείριση ημερολογίου & Συναντήσεων CEO, Οργάνωση Γραφείου & Συναντήσεων
  • Συντονισμός ταξιδιών, καταλυμάτων και επαγγελματικών δρομολογίων CEO
  • Διαχείριση επικοινωνίας: τηλεφωνικών κλήσεων, εισερχόμενης / εξερχόμενης αλληλογραφίας,
  • Διαχείριση πληροφοριών: αρχειοθέτηση και διαχείριση εμπιστευτικών πληροφοριών
  • Υποστήριξη έργου: παρακολούθηση σχεδιασμού, εκτέλεσης και υλοποίησης ειδικών έργων και πρωτοβουλιών υπό την ηγεσία του CΕΟ Αθηνών - Συνεργασία με άλλα τμήματα για τη διευκόλυνση διαλειτουργικών έργων.
  • Προτεραιοποίηση και διαχείριση χρόνου CEO – εξασφάλιση τήρησης προθεσμιών.
  • Υποστήριξη λειτουργιών γραφείου – οργάνωση περιβάλλοντος εργασίας
  • Υποστήριξη στη Διαχείριση εμπορικών και λογιστικών υποθέσεων, συντονισμός - έκδοση και έλεγχος καταχώρησης εμπορικών παραστατικών, παρακολούθηση εισπράξεων – πληρωμών συμφωνία υπολοίπων, επικοινωνία με πελάτες / προμηθευτές
  • Λοιπές υποστηρικτικές εργασίες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εξαιρετικές διαπροσωπικές ικανότητες επικοινωνίας
  • Πελατοκεντρική αντίληψη
  • Άριστη γνώση εφαρμογών MS Office
  • Άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας
  • Εμπειρία στην υποστήριξη επιχειρήσεων ή φορέων
  • Εχεμύθεια και ευγένεια

Επιθυμητά Προσόντα:

  • Ομαδική δουλειά και επικοινωνιακές δεξιότητες (γραπτός & προφορικός λόγος)
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα σωστής διαχείρισης χρόνου για εκπλήρωση προθεσμιών
  • Οργανωτικότητα
  • Γνώση εμπορολογιστικών προγραμμάτων
  • Δυνατότητα ταξιδιών
  • Δίπλωμα ΙΧ

Παροχές

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρης απασχόληση με ασφαλιστική κάλυψη
  • Ευχάριστο και δημιουργικό περιβάλλον

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.