Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
24/04/2024

Μηχανικός Συντήρησης

Μηχανικοί ΑΕΙ / ΤΕΙ - Επιστήμες

Πόλη ΒΕΡΟΙΑ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Περιγραφή

Description:

Η ManpowerGroup για λογαριασμό πελάτη της, εταιρεία η οποία δραστηριοποιείται στον τομέα της επεξεργασίας φρούτων και παραγωγής κομπόστας φρούτων με σημαντική εξαγωγική δραστηριότητα, αναζητά Μηχανικό Συντήρησης πλήρους απασχόλησης για τη στελέχωση του Τεχνικού τμήματος με έδρα τη Βέροια.

Καθήκοντα θέσης:

  • Εκτέλεση εργασιών επισκευής και συντήρησης, εξοπλισμού βιομηχανικών εγκαταστάσεων, κτηρίων ή υποδομών
  • Τακτική συντήρηση του μηχανολογικού εξοπλισμού των εγκαταστάσεων
  • Υποστήριξη λειτουργίας μηχανολογικού εξοπλισμού κατά την παραγωγή
  • Τήρηση των ισχυόντων κανονισμών και προτύπων ασφαλείας
  • Αναφορά στον Τεχνικό Προϊστάμενο

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα προσόντα:
  • Πτυχίο ΤΕΙ (Μηχανολογικής κατεύθυνσης) ή πτυχίο Εργοδηγού Μηχανικού εγκαταστάσεων 2ης ειδικότητας
  • Τεχνική εκπαίδευση σε Μηχανολογικά
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε συντήρηση Μηχανολογικού εξοπλισμού σε βιομηχανικό περιβάλλον, επιθυμητά σε βιομηχανία τροφίμων
Προσωπικά Χαρακτηριστικά:
  • Συνέπεια και υπευθυνότητα
  • Ομαδικότητα και προσαρμοστικότητα
  • Οργάνωση, ταχύτητα και διάθεση για εργασία

Παροχές

  • Σύμβαση αορίστου χρόνου
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυνατότητα εξέλιξης και εκπαίδευσης
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Πατήστε "Αποστολή Βιογραφικού" και θα μεταφερθείτε στη Σελίδα της εταιρείας.