Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/7/2020

Front office - υπάλληλος γραφείου

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΑΧΑΡΝΑΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Βιοτεχνία παραγωγής καλλυντικών και αρωμάτων στις Αχαρνές με παρουσία στο χώρα 33 χρόνια αναζητά front office υπάλληλο-γραμματειακής υποστήριξη.

Βασικές αρμοδιότητες:
• Παραγγελιοληψία τηλεφωνική και ηλεκτρονική
• Διεκπεραίωση παραγγελιών και προγραμματισμός αποστολής τους
• Γραμματειακή υποστήριξη
• Βασικές γνώσεις λογιστικής
• Υποβολή προσφορών
• Εξυπηρέτηση πελατών λιανικής και χονδρικής

Απαραίτητα Προσόντα

  1. Άριστη γνώση Υ/Η, Ms Office, email.
  2. Άριστη γνώση αγγλικών
  3. Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  4. Προϋπηρεσία 2 ετών σε ανάλογη θέση
  5. Σωστός προγραμματισμός προτεραιοτήτων, ιδιαιτέρως υπό συνθήκες πίεσης
  6. Επιθυμητή η γνώση χειρισμό μηχανογραφικού συστήματος ERP
  7. Επιθυμητή η γνώση διαχείρισης e-shop
  8. Πρόσχαρος, συνεργάσιμος, υπομονετικός και ευέλικτος άνθρωπος

Παροχές

Μισθός ανάλογος προσόντων.

Πλήρης απασχόληση