Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

29/3/2024

Βοηθός Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η Κλινική ΓΕΝΕΣΙΣ, μέλος του Όμιλου Euromedica, ενδιαφέρεται να προσλάβει στην Θεσσαλονίκη:

Βοηθό Αποθήκης

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Προγραμματισμός παραγγελιών και αναπλήρωση υλικών αποθήκης
  • Διανομή υλικών στα επιμέρους τμήματα της κλινικής
  • Παρακολούθηση αποθεμάτων και χωροταξίας αποθήκης
  • Επικοινωνία με εσωτερικούς συνεργάτες και προμηθευτές
  • Απογραφή αποθήκης ανά τακτά χρονικά διαστήματα
  • Εφαρμογή και τήρηση των κανόνων Υγιεινής και Ασφάλειας της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο ΙΕΚ/ΑΤΕΙ Οικονομικών ή Διοίκησης με επιθυμητή κατεύθυνση Logistics
  • 1 έτος συναφούς εργασιακής εμπειρίας
  • Καλή γνώση προγραμμάτων MS Office (Word, Excel)
  • Επιθυμητή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή επικοινωνία, υπευθυνότητα και προσαρμοστικότητα
  • Άριστη ικανότητα οργάνωσης & μεθοδικότητας
  • Προσανατολισμό στο αποτέλεσμα
  • Ομαδικότητα, συνέπεια και τήρηση κανόνων
  • Υπευθυνότητα και κριτική σκέψη

Παροχές

  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εξέλιξης