Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
7/4/2024

Υπάλληλος Γραφείου (γνώσεις εμπορικής διαχείρισης)

Γραμματειακή Υποστήριξη - Υπάλληλοι Γραφείου

Πόλη ΡΕΝΤΗ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου από εισαγωγική εταιρία χονδρικής πώλησης με απαραίτητη γνώση Soft1 ERP και Ms Office στην Αθήνα.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης - Άμεση Πρόσληψη.

Κύριες αρμοδιότητες :
  • Τιμολόγηση
  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Παρακολούθηση stock αποθήκης
  • Καθημερινή χρήση προγραμμάτων H/Y (Soft1 ERP & MS Office)
  • Παραγγελιοληψία μέσω τηλεφώνου και μέσω email
  • Σύνταξη προσφορών
  • Επικοινωνία με πωλητές ,προμηθευτές και πελάτες

Απαραίτητα Προσόντα

  • Εμπειρία χειρισμού συστήματος Soft1 στο εμπορικό κομμάτι
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού MS Office και συναρτήσεων
  • Απαραίτητη προϋπόθεση η εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών
  • Γνώση Αγγλικού προφορικού και γραπτού λόγου
  • Εμπειρία σε θέση Τηλεφωνικού Κέντρου
  • Κάτοχος μεταφορικού μέσου
  • Υπευθυνότητα
  • Συνέπεια
  • Οργανωτικότητα

Δεξιότητες :

  • Διάθεση και όρεξη για εργασία
  • Παρατηρητικότητα
  • Αντίληψη
  • Πρωτοβουλία
  • Ικανότητα εργασίας σε ομαδικό πλαίσιο

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.