Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

2/4/2024

Εργάτης Αποθήκης

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΜΜΟΥΔΑΡΑ | ΗΡΑΚΛΕΙΟ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Γενικό Λύκειο

Το TUI Magic Life Candia Maris, 5* Adults-Only All-Inclusive Fitness & Entertainment Beach Resort και μέλος του βραβευμένου Metaxa Hospitality Group στο Ηράκλειο Κρήτης ζητά για το τμήμα Purchasing & Store, για τη σαιζόν 2024:

Εργάτη αποθήκης

Ενδεικτικές αρμοδιότητες θέσης:

  • Προετοιμασία και ολοκλήρωση παραγγελιών αποθήκης προς παράδοση ή παραλαβή σύμφωνα με το πρόγραμμα
  • Παραλαβή και επεξεργασία προϊόντων αποθέματος αποθήκης
  • Επικοινωνία με τους υπεύθυνους των τμημάτων για την κάλυψη των εφοδιαστικών τους αναγκών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Απόφοιτος/η Λυκείου (Ενιαίου ή Τεχνικού)
  • Γνώσεις χειρισμού Η/Υ (MS OFFICE)
  • Δίπλωμα οδήγησης Β' επιβατικό
  • Διάθεση για εργασία
  • Ικανότητα συνεργασίας και επικοινωνίας

Επιθυμητά προσόντα:

  • Χειρισμό κλάρκ και ανυψωτικών μηχανημάτων
  • Προϋπηρεσία σε περιβάλλον αποθήκης και ψυκτικών θαλάμων

Παροχές

  • Διατροφή στο Staff Restaurant
  • Εξαιρετικό κλίμα εργασίας με κέντρο τον άνθρωπο (εταιρικοί διαγωνισμοί και εταιρικές επιβραβεύσεις, ''Employee of the Month'' και ''Employee of the Year'')
  • Bonus Τέκνου και Bonus Γάμου (εάν γίνεις γονιός ή παντρευτείς κατά τη διάρκεια της συνεργασίας μας)
  • Δωρεάν πρόσβαση σε Εκπαιδεύσεις και Προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Παρακαλούμε για την αποστολή του βιογραφικού σημειώματος με συνημμένη πρόσφατη φωτογραφία τύπου ταυτότητας
ή διαβατηρίου.