Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

8/1/2022

Πωλητής Καταστήματος

Πωλήσεις Λιανικής - Merchandising

Πόλη ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, ηγέτιδα εταιρεία στο κλάδο της ενέργειας, αναζητεί για το κατάστημά της στην περιοχή του Κερατσινίου, έναν έμπειρο πωλητή ο οποίος θα είναι υπεύθυνος για την εξυπηρέτηση και ανάπτυξη του πελατολογίου της εταιρείας.

Αρμοδιότητες:
• Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου ικανοποίησης πελατών μέσω της άριστης εξυπηρέτησής τους
• Συμμετοχή σε πληθώρα προωθητικών ενεργείων με σκοπό την επίτευξη των στόχων του καταστήματος
• Άμεση παροχή λύσεων στα προβλήματα των πελατών για τη μεγιστοποίηση της ικανοποίησής τους

Απαραίτητα Προσόντα

• Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες, επαγγελματική συμπεριφορά και πελατοκεντρική προσέγγιση
• Εξαιρετικές διαπραγματευτικές ικανότητες
• Τουλάχιστον ένα (1) χρόνο προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση
• Προσωπικότητα που αρέσκεται να θέτει στόχους

Επιθυμητά Προσόντα:
• Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ στη Διοίκηση, την Οικονομία ή το Μάρκετινγκ
• Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)
• Πολύ καλή γνώση Η/Υ (MS Office, Internet browsers)

Παροχές

• Ιδιαίτερα ανταγωνιστικές μηνιαίες αποδοχές καθώς και bonus επίτευξης στόχων
• Προοπτικές εξέλιξης μέσα σε ένα ταχύτατα αναπτυσσόμενο οργανισμό
• Εξαιρετικό εργασιακό περιβάλλον