Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

17/5/2019

Διαχειριστής - Διαχειρίστρια ηλεκτρονικού φαρμακείου (Ν. Φιλαδέλφεια)

Digital Marketing - Ecommerce - Design

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Ζητείται Διαχειριστής - Διαχειρίστρια ηλεκτρονικού φαρμακείου στη Ν. Φιλαδέλφεια.

Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.

Αρμοδιότητες
  • Διαχείριση επικοινωνίας Social Media σε Facebook & Instagram
  • Συμμετοχή σε παραγγελιοληψία και τιμολόγηση
  • Data Entry

Απαραίτητα Προσόντα

  • Κάτοχος πτυχίου Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (ιδανικά Διοίκησης Επιχειρήσεων, Μάρκετινγκ)
  • Προϋπηρεσία στο χώρο του ηλεκτρονικού εμπορίου. Θα μετρήσει θετικά η προϋπηρεσία σε ηλεκτρονικό φαρμακείο
  • Θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα η γνώση των προϊόντων φαρμακείου
  • Βασικές γνώσεις επεξεργασίας εικόνας σε Photoshop
  • Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ
  • Ομαδικότητα
  • Όρεξη για εργασία

Παροχές

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξέλιξη
  • Πλήρης απασχόληση