Η αγγελία εργασίας έχει λήξει

20/07/2018

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ

Παραγωγή - Εργάτες - Τεχνίτες

Πόλη ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Τεχνολογικό Εκπαιδευτικό Ίδρυμα (ΤΕΙ)

Περιγραφή

Για λογαριασμό πελάτη μας με έδρα το Κορωπί αναζητείται:

Καθήκοντα:

  • εκπόνηση και εφαρμογή του πλάνου παραγωγής του εργοστασίου.
  • εκπόνηση προϋπολογισμού αναγκών A’ & B’ υλών.
  • Συντονισμό και καθοδήγηση των επικεφαλής των τμημάτων παραγωγής ούτως ώστε να εξασφαλίζεται η ορθή εφαρμογή του προγράμματος παραγωγής.
  • Ανάληψη προληπτικών και διορθωτικών ενεργειών ώστε να αποφεύγονται τυχόν bottlenecks στην παραγωγή.
  • Συστηματική αξιολόγηση των αποθεμάτων τελικών και ημιέτοιμων προϊόντων και εξασφάλιση της έγκαιρης αναπλήρωση τους.
  • Τήρηση δεικτών μέτρησης και στατιστικών δεδομένων σε σχέση με τα αποτελέσματα της παραγωγής και την απόδοση του εργοστασίου.

Απαραίτητα Προσόντα

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανωτάτης Σχολής με ειδικότητα σε Operations Management
  • Τουλάχιστον 10 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
  • Άριστη γνώση σε περιβάλλον ERP και ιδανικά MRP
  • Ικανότητα διαχείρισης ανθρώπινου δυναμικού
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε κλωστοϋφαντούργικη εταιρεία

Παροχές

Πλήρης απασχόληση

Ασφάλιση

Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Συνεχής εκπαίδευση