Θέσεις εργασίας στην Ελλάδα
03/04/2024

Αποθηκάριος - Picker (Ασπρόπυργος)

Logistics - Αποθήκη - Μεταφορές

Πόλη ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΣ | ΑΘΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗ
Απασχόληση Πλήρης απασχόληση
Επίπεδο Σπουδών Ινστιτούτο Επαγγελματικής Κατάρτισης (ΙΕΚ)

Η TRENKWALDER JOBCENTERS HELLAS για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εμπορική εταιρεία, αναζητά Αποθηκάριους - Pickers με full-time απασχόληση για τη στελέχωση του κέντρου διανομής της στον Ασπρόπυργο.

Βασικά καθήκοντα:

  • Παραλαβή, διαλογή και τακτοποίηση εμπορευμάτων
  • Προετοιμασία εμπορευμάτων με σκοπό τη διακίνησή τους
  • Καλή γνώση Η/Υ & Scanner

Απαραίτητα Προσόντα

  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Οργανωτικές δεξιότητες, ταχύτητα και ευελιξία
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Προηγούμενη εμπειρία σε Αποθήκη / Logistics θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν

Παροχές

  • Ανταγωνιστικές αποδοχές
  • Σύγχρονο περιβάλλον εργασίας
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εμπλουτισμού καθηκόντων
  • Σύμβαση Αορίστου Χρόνου
  • Πρωινό σταθερό ωράριο

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Παρέχεται πούλμαν.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Με την αποστολή του βιογραφικού γίνεται αποδοχή στην λήψη e-mail & sms για νέες θέσεις εργασίας και θέματα σχετικά που αφορούν την εργασία στην ευρωπαϊκή ένωση.

Αίτηση - Αποστολή Βιογραφικού

Σας ενδιαφέρει η θέση εργασίας; Εγγραφείτε για να στείλετε το βιογραφικό σας στην εταιρεία.